+371 67114284

Latvenergo pamatkapitālā ieguldīs 14 zemes vienības Aizkrauklē

www.db.lv
Latvenergo pamatkapitālā ieguldīs 14 zemes vienības Aizkrauklē
Līva Melbārzde, Db
04.08.2009

Valdība turpina sakārtot valstij piederošā a/s Latvenergo īpašumtiesības, arvien vairāk valstij piederoša īpašuma ierakstot Latvenergo pamatkapitālā.

Kā pēdējo nedēļu valdības sēdēs ierasts, Ministru kabinets turpina sakārtot īpašumtiesības starp a/s Latvenergo un valsti. Šoreiz tika lemts par 14 zemes vienībām Aizkrauklē, uz kurām atrodas a/s Latvenergo īpašumi.

Paredzēts, ka tās tiks saglabātas valsts īpašumā un nodotas Ekonomikas ministrijas valdījumā, kas vēlāk tās savukārt ieguldīs a/s Latvenergo pamatkapitālā. Tādējādi zemei un uz tās esošajām būvēm tiks nodrošināts viens īpašnieks, proti, Latvenergo.

Jau ziņots, ka pēc a/s Latvenergo valdes priekšsēdētāja Kārļa Miķelsona vārdiem šāda valsts īpašuma ieguldīšana a/s Latvenergo pamatkapitālā notiek, lai novērstu to situāciju, ka pēc daudzu kolhozu un rūpnīcu sabrukumu, vēl arvien ir ievērojams skaits elektroietaišu, tajā skatā kabeļi simtiem kilometru garumā, kas juridiski nepieder nevienam.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/08/04/Latvenergo_pamatkapitala

City Real Estate recommends
Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns

Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns
Ziepniekkalna street, 6th floor, 3 rooms, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

View all offers