+371 67114284

Paraksta kredītlīnijas 6,5 miljonu eiro apmērā divu namu renovācijai

Paraksta kredītlīnijas 6,5 miljonu eiro apmērā divu namu renovācijai
AS Reģionālā investīciju banka (RIB) un AS Baltic RE Group īpašam nolūkam izveidotie meitasuzņēmumi ir parakstījuši līgumu par vidēja termiņa aizdevuma piešķiršanu 6,5 miljonu eiro apmērā divu Rīgas īpašumu – Raiņa bulvārī 25 un Krāmu ielā 2 – renovācijas darbu daļējai refinansēšanai.
“Esam daudz strādājuši ar RIB, kopumā novērtējot mūsu pieredzi kā visnotaļ apmierinošu, lai izstrādātu finanšu risinājumu, kas ņem vērā vēl nepieredzētu nestabilitāti, kuru mūsdienās piedzīvo viss tirgus, tostarp nekustamā īpašuma nozare. Visi mūsu jaunie attīstības projekti būs vērsti uz materiālu un risinājumu izmantošanu vides un mūsu ēkās strādājošo cilvēku labsajūtai. Baltic RE Group finansiālais mērķis joprojām ir rast efektīvus un elastīgus risinājumus, ievērojot ārkārtīgu piesardzību, ko veiksmīgi atspoguļo fakts, ka, lai arī ir parakstīts aizdevuma līgums ar RIB, aizņēmuma lieluma un aktīvu vērtības attiecība uzņēmuma nekustamo īpašumu portfelī saglabājas zem 20%,” saka Džovanni dalla Dzonka, Baltic RE Group dibinātājs un izpilddirektors.
“Baltic RE Group ir viens no ietekmīgākajiem nekustamā īpašuma nozares spēlētājiem. Mūsdienās darba vides nozīme ir ievērojami augusi un uzņēmēji ir gatavi investēt vairāk, lai saviem darbiniekiem nodrošinātu arvien labvēlīgākus darba apstākļus. Tāpēc ar prieku atbalstām uzņēmumus, kas spēj attīstīt, aktualizēt un risināt ilgtspējīgas attīstības jautājumus, skatoties klimatneitralitātes virzienā,” saka AS Reģionālā investīciju banka Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Armands Kokainis.
AS Reģionālā investīciju banka darbību uzsāka 2001. gadā. Pēc aktīvu apmēra 2021. gada 30. jūnijā bija septītā lielākā banka Latvijā. Bankas kopējais pamatkapitāls ir 32,33 miljoni eiro un lielākais akcionārs ir SIA SKY Investment Holding (37,4%). Citiem institucionālajiem un privātajiem akcionāriem katram nepieder vairāk par 20% akciju.
Reģionālās investīciju bankas neauditētā peļņa 2021. gada pirmajos 9 mēnešos sasniedza 1 893 161 eiro.
Baltic RE Group ir nekustamo īpašumu investors, kurš kopš 2008. gada specializējas premium nekustamo īpašumu iegādē un pārvaldīšanā.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/paraksta-kreditlinijas-65-miljonu-eiro-apmera-divu-namu-renovacijai-506076