+371 67114284

Zināms pirmais Elemental Business Centre enkurnomnieks

Zināms pirmais Elemental Business Centre enkurnomnieks
Skanstes rajonā topošais biroju ēku komplekss “Elemental Business Centre” parakstījis biroja nomas līgumu ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumu grupu “Dyninno Group”, kurai Latvijā pieder vairāki uzņēmumi, tostarp dalīto pakalpojumu centrs SIA “DYNATECH” un ceļojumu konsultāciju uzņēmums SIA “Innovative Travel Solutions” (ITS).
Sadarbības līgums paredz, ka “Dyninno” nomās biroja telpas vienā stāvā un to kopējā platība būs 1200 m2.
Kā stāsta “Elemental Business Centre” pārdošanas vadītājs Imants Krēsliņš, pēc piedzīvotās pandēmijas un energoresursu cenu kāpuma, nomnieki daudz augstāk vērtē kvalitatīvus, ilgtspējīgus un energoefektīvus birojus. "Mūsu pieredze rāda, ka potenciālie biroju telpu nomnieki savos lēmumos kļuvuši tālredzīgāki. Kvalitatīvas, augstākajiem energoefektivitātes rādītājiem atbilstošas biroju telpas mūsdienīgiem uzņēmumiem ir kļuvušas par standartu. “Dyninno” grupai piederošais uzņēmums “Dynatech” ir zināms kā viens no Latvijas vadošajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem, kuram biroja telpas ne tikai kalpo kā darba vieta, bet arī atspoguļo uzņēmuma vērtības. Ir liels prieks, ka "Dyninno Group" visā pasaulē realizē jaunākās tendences ne tikai biroju labiekārtošanā, bet arī darbinieku labbūtības jomā. Mēs jūtamies īpaši novērtēti, jo sava jaunā biroja telpas "Dyninno" grupas uzņēmums ir atradis tieši pie mums," norāda I. Krēsliņš.
"“Dyninno Group” ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus, tostarp aviobiļešu tirdzniecību visā pasaulē. Mēs pastāvīgi attīstāmies un līdz ar to meklējam papildu telpas, īpaši domājot par ergonomisku un ilgtspējīgu vidi. "Elemental Business Centre" atbilst augstākajiem standartiem, tādēļ esam izvēlējušies jaunā biznesa centra telpas mūsu VIP klientu konsultantiem. Nav noslēpums, ka vide, kurā strādājam, ietekmē darba efektivitāti un radošumu, tāpēc ir būtiski, ka biroja telpas un dizains motivē un iedvesmo. Biznesam attīstoties, meklējam arī jaunus kolēģus, kuri vēlas strādāt starptautiskā un strauji augošā uzņēmumā," saka “Dyninno Group” pārstāve Līga Pauliņa.
“Dyninno Group” uzņēmuma biroja telpu atvēršana plānota vienlaikus ar “Elemental Business Centre” ēkas nodošanu ekspluatācijā šā gada rudenī.
“Elemental Business Centre” ir biroju nomas projekts Skanstes ielā 25, Rīgā, ar 21 000 m2 iznomājamo platību divās ēkās. Projekts pašlaik atrodas būvniecības stadijā, un ēkas tiks nodotas ekspluatācijā šī gada rudenī.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/zinams-pirmais-elemental-business-centre-enkurnomnieks-511122