+371 67114284

Nekustamais īpašums

 
lapa
no 117
 
ID: 424442

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Bruņinieku iela, 4. stāvs, 2 istabas, 40.00m2

450.00 EUR 11.25 EUR / m2

Apskatīt

ID: 428065

Izīrē dzīvokli Rīgā, Dzirciemā
Dzirciema iela, 1. stāvs, 3 istabas, 58.91m2

450.00 EUR 7.64 EUR / m2

Apskatīt

ID: 426757

Izīrē dzīvokli Rīgā, Dzirciemā
Dzirciema iela, 12. stāvs, 2 istabas, 47.00m2

450.00 EUR 9.57 EUR / m2

Apskatīt

ID: 513817

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Klijānu iela, 1. stāvs, 1 istabas, 30.00m2

450.00 EUR 15 EUR / m2

Apskatīt

ID: 513978

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Klijānu iela, 4. stāvs, 1 istabas, 35.00m2

450.00 EUR 12.86 EUR / m2

Apskatīt

ID: 515124

Izīrē pa dienām māju Rīgā, Kleistos
Dubultmuiža, 2 stāvi, 23 istabas, 661.00m2

450.00 EUR / dienā

Apskatīt

ID: 515125

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 3. stāvs, 1 istabas, 28.00m2

450.00 EUR 16.07 EUR / m2

Apskatīt

ID: 515686

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Lāčplēša iela, 2. stāvs, 1 istabas, 36.00m2

450.00 EUR 12.5 EUR / m2

Apskatīt

ID: 517112

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Matīsa iela, 4. stāvs, 2 istabas, 45.00m2

450.00 EUR 10 EUR / m2

Apskatīt

ID: 438098

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Brīvības iela, 4. stāvs, 1 istabas, 60.00m2

445.00 EUR 7.42 EUR / m2

Apskatīt

 
lapa
no 117
 
 
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ganu iela, 2. stāvs, 2 istabas, 48.00m2
1200.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 1. stāvs, 4 istabas, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu