Bolderājā pašvaldības dzīvojamo ēku kompleksam spāru svētki
Db.lv, 2012. gada 19. decembris
Trešdien, 19. septembrī, Bolderājā, kvartālā starp Gobas, Gaigalas un Stūrmaņu ielām, tika svinēti spāru svētki pirmajai mājai jaunajā pašvaldības dzīvojamo ēku kompleksā, kur kopumā būs pieejami 299 dzīvokļi
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksā tiek būvētas divas deviņu stāvu un divas septiņu stāvu ēkas. No visiem 299 dzīvokļiem 193 būs vienistabas, 85 - divistabu un 21 - trīsistabu dzīvoklis. Mājām būs uzlabota siltumizolācija, kas paaugstinās ēku energoefektivitāti. Dživokļiem paredzēta arī automātiska ūdens un siltumenerģijas skaitītāju nolasīšanas sistēma.
Projekta ietvaros plānots veikt sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma un automašīnu novietnes izbūvi, ierīkot bruģētus un grantētus celiņus, apzaļumot un labiekārtot teritoriju.
Dzīvojamo ēku būvniecība tika sākta šā gada vasarā.
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksa projekta pasūtītājs ir SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”, projektu izstrādāja SIA Gints un kolēģi, bet celtniecības darbus veic pilnsabiedrība Arčers un Moduls-Rīga.
Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/ipasums/bolderaja-pasvaldibas-dzivojamo-eku-kompleksam-sparu-svetki-384795