+371 67114284

LTRK: līdzšinējās Finanšu ministrijas darbības liecināja par to, ka vispirms jānojauc māja, kurā vēl dzīvo cilvēki

LTRK: līdzšinējās Finanšu ministrijas darbības liecināja par to, ka vispirms jānojauc māja, kurā vēl dzīvo cilvēki

Lelde Petrāne, 2015. gada 24. novembris

Uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pauž gandarījumu, ka šodien, 24.novembrī, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija «pieņēmusi atbildīgu lēmumu un atteikusies no mikrouzņēmumu nodokļa režīma totālas sagraušanas, atsakoties no ieceres aizliegt sadarboties ar juridiskām personām un uz laiku atliekot nozaru saraksta ieviešanu».

LTRK uzskata, ka piektdien ministru prezidentes Laimdotas Straujumas paustais solījums par mikrouzņēmumu nodokļa režīma saglabāšanu esošajā veidolā, ir izpildīts, ko apliecināja arī Saeimas atbildīgās komisijas lēmums šodien. «Esam gandarīti, ka deputāti ieklausījās un atbalstīja LTRK iniciatīvu, kas paredz vispirms sagatavot tā saukto «start up» jeb iesācējuzņēmumu likumu, atrast veidu kā atbalstīt mazo biznesu, piemēram, laukos esošu viesu namu vai kafejnīcu, lai pēc tam pārskatītu mikrouzņēmumu nodokļu režīmu kopumā,» saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Viņš arī norāda, ka, runājot līdzībās, līdzšinējās Finanšu ministrijas darbības liecināja par to, ka vispirms jānojauc māja, kurā vēl dzīvo cilvēki, lai pēc tam domātu par jaunas ēkas būvniecību, kas ir pilnīgs absurds. «Ir skaidrs, ka rīcībai jābūt atbildīgai, kur sākotnēji tiktu piedāvāti adekvāti risinājumi un likuma regulējumi, lai pēc tam pārskatītu esošo mikrouzņēmumu nodokļa režīmu,» piebilst J.Endziņš.

LTRK piektdien, 20.novembrī, tikās ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, kura apstiprināja, ka iepriekš izskanējušās iniciatīvas par aizliegumu mikrouzņēmumiem sadarboties ar juridiskām personām, kā arī aizliegums 37 nozarēs dibināt mikrouzņēmumus, netiks ieviests.

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Элизабетес, 2 этаж, 3 Комнаты, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Стабу, 3 этаж, 2 Комнаты, 79.50m2
1350.00 EUR 16.98 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 5 этаж, 2 Комнаты, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Все предложения