+371 67114284

Vižņu sastrēgums Daugavā kļūst garāks

Vižņu sastrēgums Daugavā kļūst garāks

Daugavā turpinās ledus iešana, vižņi sākuši blīvēties augšpus Jēkabpils - upes posmā starp Līvāniem un Jēkabpili. Arī no Jēkabpils līdz Pļaviņām vēl joprojām turpinās ledus uzkrāšanās un blīvēšanās, kas šajā posmā var radīt krasas ūdens līmeņa izmaiņas.

Pirmdienas pēcpusdienā ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils, Zeļķu tilta un Pļaviņām ir dažus centimetrus zemāks nekā no rīta.

Tuvākajās dienās Daugavā turpināsies vižņu veidošanās, ledus sastrēgums kļūs garāks, tādēļ gaidāms ūdens līmeņa kāpums posmā no Līvāniem līdz Jēkabpilij. Ledus veidošanās procesā arī augšpus Līvāniem iespējamas ūdens līmeņa svārstības.

Nedēļas otrajā pusē līdz ar atkusni un nokrišņiem Latvijas upēs sāksies ūdens līmeņa kāpums, vietām tas var būt straujš.

City Real Estate рекомендует
Сдают дом в Юрмале, Дзинтари

Сдают дом в Юрмале, Дзинтари
Улица Аглонас, 2 этажей, 4 Комнаты, 133.00m2
2000.00 EUR 15.04 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 6 этаж, 3 Комнаты, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Миесниеку, 1 этаж, 4 Комнаты, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Все предложения