+371 67114284

Aicina pārbaudīt, vai noskatītajam īpašumam nav parādu

www.db.lv
Aicina pārbaudīt, vai noskatītajam īpašumam nav parādu
Agnese Margēviča
06.08.2010


Ir gadījumi, kad dzīvokļa vai mājas jaunajam īpašniekam rodas problēmas ar dabasgāzes piegādi, jo iepriekšējais īpašnieks nav norēķinājies ar par šo pakalpojumu. Tādēļ uzņēmums Latvijas Gāze aicina nekustamais īpašuma pircējus vispirms pārliecināties par īpašumā esošās dabasgāzes skaitītāju stāvokli un pārliecināties vai nav iekrājušies parādi.

Gadījumā, ja skaitītājs ir bojāts, īpašniekam var tikt piemērots sods atbilstoši normatīvajiem tiesību aktiem. Tāpat, ja par nekustamajā īpašumā iepriekš saņemto dabasgāzi nebūs veikta samaksa, dabasgāzes padeve gazificētajā objektā netiks atjaunota un ar nekustamā īpašuma pircēju netiks noslēgts dabasgāzes piegādes līgums, kamēr netiks pilnībā samaksāts parāds, brīdina Latvijas Gāze.

Informāciju par iespēju saņemt dabasgāzi konkrētā īpašumā un parādsaistību apmēru var noskaidrot, zvanot uz Latvijas Gāzes informatīvo tālruni 155.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/474-visas-zinas/227016-aicina-parbaudit-vai-noskatitajam-ipasumam-nav-paradu

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties