+371 67114284

A/s Laima pievieno SIA Sporta ielas centru

A/s Laima pievieno SIA Sporta ielas centru

Gunta Kursiša, 2012. gada 6. novembris
Saldumu ražotāja a/s Laima veikusi reorganizāciju un pievienojusi uzņēmumu SIA Sporta ielas centrs, liecina informācija Lursoft.
SIA Sporta ielas centrs reģistrēts 2004. gada novembrī un nodarbojas ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanu. Pērn uzņēmums nekādus ieņēmumu nav guvis – tā 2011. gada darbības pārskatā norādīti vien administrācijas, saimnieciskās darbības un procentu maksājumu izdevumi.
«Līdz ar vispārējo finanšu krīzi, uzņēmums ir apturējis visus plānošanas darbus attiecībā uz turpmāko attīstību, un tiek paredz meklēt jaunas iespējas īpašumu izmantošanai un finansējuma piesaistei īpašuma sakārtošanā,» tika norādīts uzņēmuma darbības pārskatā.
Kopš uzņēmuma reģistrēšanas brīža līdz reorganizācijai SIA Sporta ielas centrs vienīgais īpašnieks bijusi a/s Laima.
Šī nav pirmā a/s Laima reorganizācija – 2011. gada maijā ražotājai tika pievienota arī SIA Miera ielas centrs, bet 1998. gadā – a/s Uzvara.
Pērn saldumu ražotāja nopelnīja 682 tūkst. Ls, apgrozot 1,711 milj. Ls.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/razosana/partika/a-s-laima-pievieno-sia-sporta-ielas-centru-382030

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Valdemāra iela, 6. stāvs, 5 istabas, 225.00m2
1950.00 EUR 8.67 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 4. stāvs, 2 istabas, 47.50m2
450.00 EUR 9.47 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu