+371 67114284

Bijušais Swedbank vadītājs būs LTB Bank šefs

Bijušais Swedbank vadītājs būs LTB Bank šefs

Ieva Mārtiņa
Bijušais Swedbank vadītājs Māris Avotiņš kļuvis par LTB Bank valdes locekli, bet pēc aptuveni mēneša kļūs par šīs bankas valdes priekšsēdētāju.
Līdzšinējais LTB Bank valdes priekšsēdētājs Armands Šteinbergs pāries uz jaundibināto Rigensis Bank, kļūstot par tās padomes priekšsēdētāja vietnieku, Db.lv apliecināja M.Avotiņš, kurš Swedbank (iepriekš Hansabanka) strādāja no 2000.gada, tajā skaitā no 2007.gada janvāra līdz 2009.gada februārim bija bankas vadītājs, bet 2009.gada nogalē viņš beidza darbu Swedbank grupā.

M.Avotiņš atklāja, ka LTB Bank īpašnieki ir apstiprinājuši jaunu ilgtermiņa stratēģiju, kas paredz LTB Bank vairāk attīstīties Latvijā un arī Baltijas reģionā, apkalpojot gan vietējos uzņēmumus, gan arī privātpersonas. Līdz šim LTB Bank bizness pamatā bija vērsts uz pārskaitījumu veikšanu un to klientu apkalpošanu, kuri saistīti ar bankas akcionāru.
LTB Bank īpašniece ir Krievijas MDM Bank, kuras akcionāru vidū ir Sergejs Popovs un Igors Kims. LTB Bank padomē strādā Krievijas pilsoņi Anna Arhangeļskaja, Artjoms Kirillovs, Ņikita Rjauzovs un Antons Savuškins.
LTB Bank pagājušā gadā strādāja ar 1,5 miljonu latu peļņu, kas ir par 28% mazāka nekā 2009.gadā. Bankas aktīvi pērnā gada beigās bija 445,2 miljoni latu - par 66% lielāki nekā 2009.gada beigās.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/finanses/bankas/bijusais-swedbank-vaditajs-bus-ltb-bank-sefs-242436

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Republikas laukums, 6. stāvs, 3 istabas, 200.00m2
2400.00 EUR 12 EUR / m2

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu