Carnikavas novadā top jauns uzņēmējdarbības un inovāciju parks

Carnikavas novadā top jauns uzņēmējdarbības un inovāciju parks
Carnikavas novadā patlaban top uzņēmējdarbības un inovāciju parks «Mežgarciems», informē Carnikavas novada dome. Pirmie apbūves gabali jau ir pārdoti, un bet vēl daļai drīzumā notiks izsoles.
Patlaban teritorijā notiek jaunas infrastruktūras un komunikāciju izbūve.
Jaunās industriālās platības var iegādāties izsoles kārtībā un kopumā pieejami 11 apbūves gabali. Patlaban trīs apbūves gabali ir iegādāti, bet astoņus apbūves gabalus no Carnikavas novada dome izsolīs 8., 9. un 15. oktobrī. Reģistrēšanās izsolei iespējama līdz 27. septembrim.
Kā informē domes pārstāvji, izsolē pieejamo zemesgabalu platība ir 4192 – 11 657 m2, un sākumcena svārstās no 19 900 eiro līdz 48 500 eiro. Izsolē iegādātos apbūves gabalus no pašvaldības uzņēmums var izpirkt piecu gadu laikā, un būvniecību tajos iespējams uzsākt uzreiz pēc iegādes. Uzņēmējiem saskaņā ar izsoles noteikumiem 30 mēnešu laikā īpašumā jāuzbūvē ražotne, jāpiesaista investīcijas ne mazāk kā 500 000 tūkstošu eiro apmērā, kā arī jāizveido vismaz 15 jaunas darbavietas.
Uzņēmējdarbības un inovāciju parkā «Mežgarciems» iespējams attīstīt uzņēmējdarbību, kas komersanta pamatdarbībā (nepārsniedz 50% no neto apgrozījuma) projekta īstenošanas vietā nav saistīta ar sekojošām nozarēm elektroenerģiju, gāzes apgādi, siltumapgādi, izņemot gaisa kondicionēšanu; ūdensapgādi, kā arī notekūdeņu, atkritumu apsaimniekošanu un sanāciju, izņemot otrreizējo pārstrādi; - vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, izņemot automobiļu un motociklu remontu; finanšu un apdrošināšanas darbībām; operācijām ar nekustamo īpašumu; valsts pārvaldi un aizsardzību, obligāto sociālo apdrošināšanu; - azartspēlēm un derībām; - tabakas audzēšanu un tabakas izstrādājumu ražošanu; ārpusteritoriālo organizāciju un institūciju darbību.
«Vairākus gadus esam strādājuši pie tā, lai uzņēmējiem un investoriem radītu uzņēmējdarbības vidi ar pilnu infrastruktūru. Attīstot Mežgarciemu, ieguvēji būs ne tikai tie, kas tur izvēlēsies veidot savu biznesu, bet arī apkārtnes iedzīvotāji, kuriem jaunā infrastruktūra uzlabos dzīves vides kvalitāti,» stāsta Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa.
Kopš šī gada sākuma teritorijā notiek būvdarbi, no jauna tiek izbūvētas visas komunikācijas – apgaismoti pievadceļi, elektrība, gāzesvads, ūdensvads, kanalizācija, optiskais tīkls, – kas tiks pabeigti līdz 2020.gadam.
Agrāk Mežgarciemā atradās padomju armijas pretgaisa aizsardzības karaspēka daļa, kuru kā vēsturisku objektu pēdējās desmitgadēs apskatīt devās militārā mantojuma cienītāji. Siena ar padomju simboliku ir saudzīgi demontēta, un to plānots atkal uzstādīt jaunā uzņēmējdarbības kompleksa teritorijā kā vides objektu, kuru arī turpmāk būs iespējams apskatīt visiem interesentiem.
Kopumā projekta īstenošanas rezultātā plānots radīt 205 jaunas darba vietas un piesaistīt 10,5 miljonus eiro investīciju. Visus būvdarbus paredzēts pabeigt līdz 2020. gada 5. maijam. Projekts tiek īstenots ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu, tā kopējās izmaksas ir 5 062 664,02 eiro.
Galerijā augstāk - ieskats parka būvniecībā!
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/foto-carnikavas-novada-top-jauns-uznemejdarbibas-un-inovaciju-parks-490970
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Šampēterī-Pleskodālē

Pārdod dzīvokli Rīgā, Šampēterī-Pleskodālē
Šampētera iela, 1. stāvs, 3 istabas, 68.00m2
69000.00 EUR 1014.71 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Aleksandra Čaka iela, 1. stāvs, 1 istabas, 12.50m2
250.00 EUR 20 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Citadeles iela, 2. stāvs, 3 istabas, 96.62m2
250000.00 EUR 2587.46 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu