+371 67114284

Cinis atkāpjas no Rīgas būvvaldes vadītāja amata; viņa vietā plāno iecelt Vircavu

Cinis atkāpjas no Rīgas būvvaldes vadītāja amata; viņa vietā plāno iecelt Vircavu

Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā šodien atbalstīts lēmums atbrīvot no amata līdzšinējo Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāju Andi Cini un šajā amatā iecelt viņa vietnieku Ingusu Vircavu.

Šā gada 24.februārī Cinis pats vērsies Rīgas domē ar iesniegumu, kurā lūdzis atbrīvot viņu no amata personīgu iemeslu dēļ, un ierosinājis viņa vietā iecelt Vircavu.

Saskaņā ar atbalstīto lēmumu Cinis turpinās darbu būvvaldē kā Vircava vietnieks.

Cinis Rīgas pilsētas būvvaldi vadīja kopš 2007.gada 1.janvāra, kad tā tika nodalīta no Pilsētas attīstības departamenta kā patstāvīga institūcija, lai mazinātu korupcijas riskus, liecina aģentūras LETA arhīva informācija. Cinis sākotnēji stājās amatā kā Būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs, bet 2008.gada 28.oktobrī ar domes lēmumu apstiprināts vadītāja amatā.

Vircavs būvvaldes vietnieka amatā strādā jau kopš 2006.gada.

Ziņu aģentūra LETA


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://zinas.nra.lv/latvija/riga/rigas-dome/67609-cinis-atkapjas-no-rigas-buvvaldes-vaditaja-amata-vina-vieta-plano-iecelt-vircavu.htm
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Martas iela, 2. stāvs, 3 istabas, 78.00m2
1050.00 EUR 13.46 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu