+371 67114284

Daudzdzīvokļu namu iemītniekiem būs jāmaksā vairāk

www.apollo.lv
Daudzdzīvokļu namu iemītniekiem būs jāmaksā vairāk
«Apollo», [email protected]
22.10.2009

Saeima galīgajā lasījumā šodien atbalstījusi likuma Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās grozījumus, kas paredz, ka no šī gada 1. novembra daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem zemes īpašniekiem būs jāmaksā nomas maksa 6% apmērā no kadastrālās vērtības un no 1. janvāra jāsedz arī jaunā nekustamā īpašuma nodokļa izmaksas, vēstī Db.lv.
Vienīgais ierobežojums- nomas maksa nedrīkst būt vairāk nekā par 50% lielāka kā pašreizējā


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/183180

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Bruņinieku iela, 3. stāvs, 1 istabas, 21.00m2
370.00 EUR 17.62 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu