+371 67114284

Eksministrs Gulbis pēc tēva nāves mantojis īpašumu

Eksministrs Gulbis pēc tēva nāves mantojis īpašumu

Kādreizējam iekšlietu ministram, juristam un politiķim Mārim Gulbim šis pavasaris sācies īpaši rosīgs. Viņš apsaimnieko sava tēva īpašumu – atpūtas bāzi, kas atrodas Pļaviņu novada Aiviekstes pagasta «Mežezerā». Gulbis ir apņēmības pilns līdz jūnija sākumam visu teritoriju savest kārtībā, lai ļaudis no visas Latvijas var braukt un baudīt silto un saulaino vasaru.

Atpūtas bāzes «Mežezers» teritoriju Māris Gulbis dala uz pusēm ar vēl kādu uzņēmēju. Māra Gulbja no tēva, arī Māra Gulbja, mantotajā zemes daļā ir uzceltas vairākas Līvānu tipa mājas, kuras nu varēs izīrēt atpūtniekiem. Iepriekš šeit saimniekoja Māra tēvs, bet, tā kā viņš pērnā gada nogalē aizgāja mūžībā, tagad par visu rūpes jāuzņemas dēlam.

Māra Gulbja viesu nams atrodas Mežezera krastā, tādēļ atpūtnieki te var baudīt visas ekstras. Turklāt atpūtas bāze atrodas tālu prom no lielās automaģistrāles, meža ielokā. Plašāku informāciju par Māra Gulbja viesu namu un atpūtas iespējām «Mežezerā» meklējiet »Vakara Ziņu« jūnija numuros.

City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
1500.00 EUR 11.28 EUR / m2

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros
Aglonas iela, 2 stāvi, 4 istabas, 133.00m2
2000.00 EUR 15.04 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 2. stāvs, 2 istabas, 55.20m2
830.00 EUR 15.04 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu