+371 67114284

Indexo Real Estate Fund portfelis sasniedzis 50 miljonu eiro vērtību

Indexo Real Estate Fund portfelis sasniedzis 50 miljonu eiro vērtību
Latvijā 2023. gada sākumā darbību uzsāka nekustamā īpašuma ieguldījumu fonds Indexo Real Estate Fund, kas sešu mēnešu laikā izveidojis nekustamo īpašumu portfeli un aktīvi turpina ieguldīt.
Fonds šomēnes ir parakstījis līgumu par divu Latvijā esošu tirdzniecības centru iegādi, tādējādi kopīgais fondam jau piederošo un pirkuma stadijā esošo aktīvu apjoms sasniedzis 50 milj. EUR.
Indexo Real Estate Fund šobrīd strādā pie vairākiem nozīmīgiem īpašumu iegādes darījumiem Baltijā un izskata jaunus nekustamā īpašuma piedāvājumus mazumtirdzniecības, loģistikas, namīpašumu un biroju sektoros ar mērķi tuvāko sešu mēnešu laikā sasniegt portfeļa izmēru 100 miljonu eiro apmērā. Fonda portfelī šobrīd jau ir trīs ilgtermiņa daudzdzīvokļu īres nami Rīgas centrā: Elizabetes ielā, Pulkveža Brieža ielā un Krišjāņa Valdemāra ielā, un to kopējais piedāvātais ilgtermiņa jaunu un modernu īres dzīvokļu apjoms ir 260 dzīvokļi.
“Nekustamais īpašums ir viena no stabilākajām un pieprasītākajām ilgtermiņa investīcijām, taču iepriekš Latvijā nav bijis pieejams liela mēroga vietējais nekustamā īpašuma fonds, kas piedāvātu ieguldījumu iespējas arī ne-institucionāliem investoriem. Reaģējot uz pieprasījumu un sniedzot ieguldījumu vietējā kapitāla tirgu attīstībā, Indexo Real Estate Fund 2025. gadā vēlas uzsākt fonda akciju kotēšanu Rīgas fondu biržā. Mūsu fonds ar sabalansētu aktīvu portfeli un stabiliem nomniekiem būs investoriem laba alternatīva obligāciju tirgum,” stāsta Indexo Real Estate Fund valdes priekšsēdētājs Kristaps Bērziņš.
Pašreizējie fonda investori ir Latvijā rezidējoši uzņēmumi un investori, kas veido 51% no fonda kapitāla, savukārt aptuveni 49% pieder diviem Latvijas pensiju plāniem, kurus pārvalda IPAS Indexo. Tuvāko mēnešu laikā fonds plāno veikt jaunu akciju emisiju, kur tiks piesaistīti investori no Latvijas, Baltijas un Skandināvijas valstīm.
Raksta pilno versiju var aaplūkot: https://www.db.lv/zinas/indexo-real-estate-fund-portfelis-sasniedzis-50-miljonu-eiro-vertibu-512960

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties