+371 67114284

Izsolē piedāvās Krājbankas centrālo ēku

Izsolē piedāvās Krājbankas centrālo ēku

Žanete Hāka, 2014. gada 21. maijs

Nākamnedēļ, 26. maijā notiks Lietuvas maksātnespējīgajai bankai Snoras piederošās AS Latvijas Krājbanka centrālās ēkas Jāņa Daliņa ielā 15 atkārtota izsole, liecina paziņojums bankas mājaslapā.

Šis ir lielākais un visdārgākais nekustamais īpašums, kas pieder Snoras grupai Latvijā, norāda Snoras maksātnespējas administrators Neils Kūpers, piebilstot, ka tās pārdošana ļaus kreditoriem atdot ievērojamu naudas apjomu.

Izsoli rīko nekustamā īpašuma kompānija Colliers International Latvia, kas izsolīs arī otru Snoras īpašumu, kas atrodas Rīgā, Pils ielā 23. Šīs ēkas izsole notiks 2. jūnijā.

Colliers International Latvia vadītājs Deniss Kairāns norāda, ka interese par īpašumu ir augsta un ievērojami aug, tuvojoties izsoles dienai. Krājbankas centrālās ēkas tehniskais stāvoklis ir labs.

Ēka izsolē jau tika piedāvāta 28. aprīlī, taču neviens to nenopirka.

Ēka celta 2006.gadā. 

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
289300.00 EUR 3638.99 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ganu iela, 2. stāvs, 2 istabas, 48.00m2
1200.00 EUR 25 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu