+371 67114284

Jelgavā uzsāk būvēt plašāko reģionālo tehniskās apskates staciju

Jelgavā uzsāk būvēt plašāko reģionālo tehniskās apskates staciju

Piektdien, 15.decembrī iemūrēts pamatakmens jaunajai Jelgavas tehniskās apskates stacijai Aviācijas ielā 40, tā uzsākot plašākās reģionālās tehniskās apskates stacijas būvniecību Latvijā, informē Ceļu satiksmes un drošības direkcijā.

Apskates stacijai vieta tika izraudzīta ārpus pilsētas centra industriālā parka teritorijā, lai pie stacijas ērti varētu piebraukt kā vieglais, tā arī kravas transports. 

Jaunajā stacijā līdzšinējo divu tehniskās apskates līniju vietā būs četras līnijas: trīs vieglo transportlīdzekļu pārbaudei un viena kraviniekiem. Stacijā vismaz uz pusi tiks palielināti tehniskās apskates apjomi: ja šobrīd dienā Jelgavā tiek pārbaudīti 200 transportlīdzekļi, tad jaunajā stacijā tehnisko apskati varēs veikt vismaz 300 kravas un vieglie auto. Plānots, ka stacijas būvniecību pabeigs 2018.gada rudenī.

Ēkas projektu izstrādājis arhitektu birojs Arhis un celtniecību veiks SIA Latvijas Energoceltnieks. 

City Real Estate iesaka
Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu