+371 67114284

Knauf jauns ģenerāldirektors Baltijas valstīs

Knauf jauns ģenerāldirektors Baltijas valstīs
Būvmateriālu ražotājs “Knauf” par ģenerāldirektoru Baltijas valstīs iecēlis Arni Ivanovu, informē uzņēmumā.
“Būvmateriālu ražošanas nozare ir dinamiska, plaša un izaicinājumiem bagāta, turklāt izaicinājumus rada ne tikai dažādi ārējie apstākļi kā ražošanas izmaksu pieaugums dēļ darbaspēka, izejvielu un enerģijas cenu kāpuma, bet arī mūsu, “Knauf”, izvirzītie mērķi turpmākai attīstībai un ilgtspējas celšanai. Arnis dažādos amatos ir apliecinājis sevi “Knauf” komandā vairāk nekā 15 gadus, un viņa ilggadējā pieredze, stratēģiskais redzējums un entuziasms palīdzēs vadīt un virzīt “Knauf” uz jauniem panākumiem un attīstību visās Baltijas valstīs,” saka “Knauf” valdes priekšsēdētājs Latvijā un “Knauf” Grupas biznesa vadītājs Austrumeiropā un NVS valstīs Jānis Kraulis.
Arnis Ivanovs līdz šim ieņēma “Knauf” rūpnīcas direktora amatu un viņa darba pieredze “Knauf” kopš 2007. gada bija saistīta ar laboratorijas vadīšanu, izpētes un attīstības vadību Baltijas valstīs, galvenā tehnologa pienākumiem, kā arī pēdējo desmit gadu laikā – “Knauf” rūpnīcas vadību. Arnim Ivanovam ir Latvijas universitātē iegūts maģistra grāds analītiskajā ķīmijā un Rīgas Tehniskajā universitātē iegūts bakalaura grāds ķīmijas tehnoloģijā, kā arī absolvēta Banku augstskola, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.
“Ilgstoši vadot “Knauf” rūpnīcu, mans mērķis ir bijis attīstīt esošo ražotņu darbību un atvērt jaunas ražotnes, kā arī uzsvaru likt uz kvalitāti, lai pēc iespējas vairāk produktu mēs ražotu Latvijā, nevis ievestu no “Knauf” rūpnīcām citās valstīs. Lai to paveiktu un vēl pēdējo gadu laikā pielāgotos dažādiem globāliem satricinājumiem, ir bijušas nepieciešamas būtiskas pārmaiņas, kuras veiksmīgi arī ieviesām,” saka “Knauf” ģenerāldirektors Baltijas valstīs Arnis Ivanovs. “Esmu gandarīts, ka, ieņemot jauno amatu, esmu saņēmis atbalstu no “Knauf” Grupas puses manam redzējumam – turpināt attīstīt produktu ražošanu Latvijā, kas nozīmē ne tikai “Knauf” konkurētspējas celšanu, bet arī jaunas darba vietas un produktu ar pievienoto vērtību radīšanu Latvijā. Mana personīgā apņemšanās, kas saistās arī ar “Knauf” Grupas mērķiem, ir “Knauf” oglekļa pēdas nospieduma samazināšana uz pusi līdz 2032. gadam, īstenojot Grupas ilgtspējas stratēģiju un rūpējoties par dabu Latvijā.”
“Knauf” 30 hektāru plašajā teritorijā Ropažu novada Sauriešos darbojas septiņas “Knauf” ražotnes, “Knauf Akadēmija” apmācībām un “Knauf” birojs. Kā ziņots iepriekš, ieguldot 3,2 miljonus eiro, “Knauf” pašlaik būvē jaunu biroju ar mērķi izveidot modernu, ērtu un ilgtspējīgu darba vidi darbiniekiem. Jaunajā birojā arī darbosies jaunizveidotais “Knauf Shared Service Center”, kas nodrošinās pakalpojumus citiem “Knauf” Grupas uzņēmumiem. “Knauf” produktu ražošana Baltijas valstu vajadzībām noris Sauriešus, savukārt Igaunijā un Lietuvā darbojas “Knauf” tirdzniecības pārstāvniecības. Kopumā Baltijas valstīs “Knauf” strādā vairāk nekā 220 darbinieki.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/knauf-jauns-generaldirektors-baltijas-valstis-512969