+371 67114284

Konkursu par 5000 dzīvokļu izbūvi pagarina līdz decembrim


Konkursu par 5000 dzīvokļu izbūvi pagarina līdz decembrim
Ingrīda Drazdovska
2010. gada 18. oktobris 10:55

Līdz šā gada 1. decembrim ir pagarināts Rīgas pilsētas pašvaldības SIA Rīgas pilsētbūvnieks konkurss par 5000 jaunu dzīvokļu projektēšanu un būvniecību septiņās Rīgas teritorijās.

Iepriekš bija paredzēts, ka 15. oktobrī noslēgt pieteikumu pieņemšanu konkursā, kas saistīti ar Rīgas pilsētbūvnieka grandiozajiem plāniem pašvaldības dzīvojamā fonda attīstībai.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ivars Gaters informē, ka šis konkurss tagad ir pagarināts līdz 1. decembrim, jo tā rīkotāji saņēmuši ļoti daudz jautājumus no būvniekiem. Tāpēc tagad nolikums ir precizēts un papildināts. Pēc viņa teiktā, par konkursu ir ļoti liela interese gan no vietējiem, gan ārvalstu būvuzņēmumiem.

Tikmēr vistuvākajā laikā Rīgas domes deputāti lems par to, vai t.s. dzīvokļu rindas mazināšanai, par 7,8 milj. latu iegādāties SIA Arčers piedāvātos 220 dzīvokļus.

Būvfirma pašvaldībai piedāvāja 220 dzīvokļus jeb divas desmitstāvu mājas Ziepniekkalnā. Projekta stadija – pabeigts t.s. nulles cikls. Tajā paredzēti 110 vienistabas dzīvokļi, 70 – divistabu dzīvokļi un 40 – trīsistabu dzīvokļi.

Rīgas pilsētbūvnieks šovasar rīkoja konkursu kas paredzēja ekonomisku dzīvokļu iepirkumu gatavās vai būvniecības stadijā esošās ēkās. Db.lv jau ziņoja, ka Arčers piedāvājums jau izpelnījies plašu rezonansi, jo tā vadītājs konkursa norises laikā bija ziedojis atsevišķām politiskajām partijām.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/329-buve-ipasums/230213-konkursu-par-5000-dzivoklu-izbuvi-pagarina-lidz-decembrim

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties