+371 67114284

Lai atbrīvotu vietu prezidentam, Rīgas dome mainīs īpašumus Duntes ielā un Klostera ielā pret Vāgnera ielas namu

Lai atbrīvotu vietu prezidentam, Rīgas dome mainīs īpašumus Duntes ielā un Klostera ielā pret Vāgnera ielas namu

LETA. Valsts prezidenta pārcelšanās kļuvusi par iemeslu maiņas darījumam starp Rīgas domi un VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) - lai prezidenta vajadzībām atbrīvotu visu Melngalvju nama kompleksu, Rīgas domes Īpašuma departaments savā īpašumā maiņas ceļā iegūs valstij piederošo namu Vāgnera ielā 3, liecina šodien Pilsētas īpašuma komitejā atbalstītais priekšlikums.

Ierosinājums izskatīt nekustamo īpašumu apmaiņas iespējas nācis no VNĪ, kas piedāvā Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Duntes ielā 8, kur izvietots Rīgas ātrās medicīniskās palīdzības centrs un kas tiek izmantots valsts funkcijas veselības aprūpes jomā īstenošanai, kā arī īpašumu Klostera ielā 7, kas atrodas iepretī Saeimas ēkai, mainīt pret VNĪ piederošo nekustamo īpašumu Rīgā, Vāgnera ielā 3.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs šodien komitejas sēdē skaidroja, ka šāda maiņa būtu atbalstāma, jo Valsts prezidenta kancelejas vajadzībām nepieciešams atbrīvot pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Rīgā, Svaru ielā 3/5, kurā pašreiz izvietota Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvalde. Līdz ar to nekustamo īpašumu maiņas gadījumā šī Rīgas domes Īpašuma departamenta struktūrvienība varētu tikt pārcelta uz jauniegūto nekustamo īpašumu Rīgā, Vāgnera ielā 3, kas atrodas līdzās esošajai Īpašuma departamenta ēkai Vāgnera ielā 5.

Nekustamais īpašums Rīgā, Duntes ielā 8, sastāv no zemesgabala 2,5658 hektāru platībā un un uz tā esošas apbūves - deviņām ēkām, kurās izvietota Rīgas ātrās medicīniskās palīdzības stacija. Nekustamo īpašumu ar domes 2010.gada 24.augusta lēmumu iepriekš bija paredzēts nodot Latvijas valsts īpašumā bez atlīdzības, bet pērn decembrī tas nodots SIA "Rīgas nami" pārvaldīšanā un apsaimniekošanā.
Savukārt nekustamais īpašums Rīgā, Klostera ielā 7, sastāv no zemesgabala 99 kvadrātmetru platībā un uz tā esošas administratīvās ēkas, kas nav iznomāta.

Šos abus īpašumus plānots mainīt pret nekustamo īpašumu Vāgnera ielā 3, kas sastāv no zemesgabala 335 kvadrātmetru platībā un vienas četrstāvu administratīvās ēkas ar mansardu. Īpašums robežojas ar Rīgas pilsētas pašvaldībai vecpilsētā piederošo nekustamo īpašumu Vāgnera ielā 5, kur izvietots Rīgas domes Īpašuma departaments.

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.varianti.lv/sakums/news?selected_date=27.03.2012

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
3000.00 EUR 13.04 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 3. stāvs, 4 istabas, 157.80m2
4103.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu