+371 67114284

Latvijas bagātākie cilvēki

www.varianti.lv
Latvijas bagātākie cilvēki
29.10.2009

Latvijas bagātākie cilvēki ir Lembergu ģimene, Leonīds Esterkins un Lipmanu ģimene, liecina «Baltic Screen» apkopotā informācija.

Bagātnieku saraksta veidotāju, korporatīvo finanšu kompānijas «Laika Stars» un «Baltic Screen» informācija liecina, ka Lembergu ģimenes īpašumu kopējā vērtība sastāda 200 miljonus latu.

Savukārt «Rietumu bankas» padomes priekšsēdētāja Leonīda Esterkina īpašumu vērtība ir 71 miljons latu, bet Lipmanu ģimenes - 65 miljoni latu. Tālāk pirmajā miljonāru desmitniekā ierindojas «Liepājas metalurga» akcionārs Sergejs Zaharjins ar 62 miljoniem latu, «Aizkraukles bankas» īpašnieks Ernests Bernis - 59 miljoni latu. Viņiem seko «Aizkraukles bankas» īpašnieks Oļegs Fiļs ar 57 miljoniem latu, nekustamo īpašumu nozares uzņēmējs Justs Karlsons ar 55 miljoniem latu, «Parex bankas» bijušā īpašnieka Viktora Krasovicka ģimene, kuru īpašumi novērtēti ar 50 miljoniem latu un Karginu ģimene ar 50 miljoniem latu. Desmito vietu bagātāko cilvēku sarakstā ieņem «Trasta komercbankas» akcionārs Igors Buimisters, viņa īpašumi tiek novērtēti ar 47 miljoniem latu. Pētījuma veicēji secina, ka gada laikā Latvijas bagātāko cilvēku īpašumu kopvērtība samazinājusies par miljardu latu vai trešo daļu, taču vienlaikus bijuši arī uzņēmēji, kuri gada laikā piedzīvojuši iespaidīgu īpašumu vērtības pieaugumu.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.varianti.lv/sakums/news?selected_date=29.10.2009

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 3 istabas, 109.40m2
3320.00 EUR 30.35 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 3. stāvs, 4 istabas, 157.80m2
4103.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu