+371 67114284

Latvijas enerģētikas tirgus nepamatoti sargāts no konkurences

Latvijas enerģētikas tirgus nepamatoti sargāts no konkurences

Līva Melbārzde
Pirmajā Dienas Bizness un neatkarīgo producentu grupas DK Media kopīgi rīkotajā diskusijā runājām par jauno atjaunojamo enerģiju likumu, ko pašlaik skata Saeima, apspriedām aktuālākos «zaļās» enerģijas nozares jautājumus un meklējām atbildi uz jautājumu, vai iespējama sabalansēta atjaunojamo energoresursu attīstība, saglabājot konkurētspējīgu elektrības cenu citiem ražotājiem.
Turpmāk katru otro ceturtdienu Dienas Bizness sadarbībā ar BDO Zelmenis&Liberte un neatkarīgo producentu grupu DK Media, LTV7 ID3 reģionālajā apraidē piedāvā diskusiju raidījumu «Fokuss Biznesā», ar ētera laiku 22:10 un atkārtojumu nākošajā dienā 6:45 un 12:20.

Nākošais raidījums 12. maijā, kur apskatāmā diskusiju tematika - slimību pabalsti, jo kopš pērnā gada slimības pabalstus Latvijā ir iespējams saņemt ierobežotā apmērā. Aktuāls ir jautājums, kādas izmaiņas šajā sakarā ir plānotas turpmākajos gados, cik pareizi vai nepareizi ir saglabāt šos griestus, ar kādām sekām jārēķinās, tos atceļot vai saglabājot.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/foto-video/video/latvijas-energetikas-tirgus-nepamatoti-sargats-no-konkurences-238809

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 1. stāvs, 4 istabas, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu