+371 67114284

Liepājas atkritumu poligonā ieguldīs vēl divus miljonus latu

Liepājas atkritumu poligonā ieguldīs vēl divus miljonus latu


Vēsma Lēvalde
Liepājas reģionālā atkritumu poligona apsaimniekotāja SIA Liepājas RAS noslēgusi divus līgumus – par poligona infrastruktūras pilnveidošanas projektēšanu un būvniecību, kā arī par šo darbu būvuzraudzību.
Energošūnu un infiltrāta apsaimniekošanas sistēmas optimizācijas, materiālu un tehnikas novietnes projektēšanu un būvniecību poligonā Ķīvītes veiks a/s SCO Centrs par 1,25 miljoniem latu, bet būvuzraudzību – konsorcijs RAS par 68,95 tūkstošiem latu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja.informācija.

Darbi jau sākti 7. jūnijā. Līgumi noslēgti Eiropas Savienības līdzfinansēta projekta ietvaros, kas paredz optimizēt poligona infrastruktūru, pārbūvējot energošūnas, pārveidojot biogāzes savākšanas sistēmu šūnu savienojumu vietās, kā arī plānots izbūvēt jaunu biogāzes savākšanas – regulēšanas staciju un palielināt attīrīšanas iekārtu jaudu. Projekts ietver arī materiālu un tehnikas novietnes un saistītās infrastruktūras izbūvi.
Projektēšanas un būvniecības līguma izpildes periods ir divi gadi.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/ipasums/buve/liepajas-atkritumu-poligona-ieguldis-vel-divus-miljonus-latu-240315
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Vecpilsētas iela, 2. stāvs, 1 istabas, 68.00m2
650.00 EUR 9.56 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 5. stāvs, 5 istabas, 277.40m2
3100.00 EUR 11.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Miera iela, 5. stāvs, 1 istabas, 31.90m2
420.00 EUR 13.17 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu