+371 67114284

Mežaparka estrādi atjaunos ātrāk nekā plānots

Mežaparka estrādi atjaunos ātrāk nekā plānots

Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbi apsteidz plānoto grafiku par aptuveni diviem mēnešiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR).

Viņš skaidroja, ka, pateicoties siltajai ziemai, būvnieki varējuši turpināt intensīvi strādāt gan novembra beigās, gan decembrī, gan janvāra sākumā.

Līdz ar to Ameriks ir pārliecināts, ka objekta pārbūves pirmo kārtu izdosies pabeigt pirms laika vai noteiktajā termiņā līdz jūnija vidum.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome un pilnsabiedrība "LNK, RERE" parakstīja līgumu par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi, kuras pirmo kārtu plānots pabeigt 2018.gada 18.jūnijā.

Pirmās kārtas izmaksas kopā ar pievienotās vērtības nodokli ir 32 miljoni eiro, savukārt kopējās izmaksas par abām kārtām varētu sasniegt par 77 miljonus eiro.

Laikus neparedzētu darbu dēļ izveidojies sadārdzinājums 200 000 eiro. Tas tiek skaidrots ar dažādiem neparedzētiem apstākļiem, piemēram, ģeorežģa izbūvi zem bruģa, lai pēc pāris gadiem tajā neveidotos izciļņi. Kopā šo 200 000 eiro sadārdzinājumu veido 20 dažādas izmaksu pozīcijas, tostarp arī atsevišķi ugunsdrošības sistēmas risinājumi.

Ar estrādes pārbūves darbiem galvenokārt paredzēts palielināt tās ietilpību un plūsmas, lai dziedātāju un skatītāju nomaiņa notiktu dinamiskāk, kā arī uzlabot estrādes skanīgumu.

Skatītāju lauka pieejamību iecerēts uzlabot, izveidojot skatītāju piekļūšanu no abām estrādes pusēm, kā arī izveidojot lielākas kāpnes nokļūšanai skatītāju sēdvietās. Savukārt estrādē iecerēts veidot vairākas uzejas no aizmugures puses pa visu perimetru, lai paātrinātu koristu nomaiņu.

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā
Līduma iela, 1 stāvi, 5 istabas, 240.00m2
2200.00 EUR 9.17 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu