+371 67114284

Nodod ekspluatācijā jauno AS Latvijas Valsts meži reģionālo klientu centru Dundagā

Nodod ekspluatācijā jauno AS Latvijas Valsts meži reģionālo klientu centru Dundagā

Žanete Hāka, 2017. gada 5. janvāris

SIA Selva būve nodevusi ekspluatācijā jauno AS Latvijas Valsts meži reģionālo klientu centru Dundagā, informē uzņēmums. 

Ēkas konstrukcijas ir veidotas no eksponēta līmēta koka, siltinājums no koksnes šķiedras, sienu, griestu un grīdu apdares no koksnes materiāliem. Koka konstrukcijas un koka apdare iekļauj modernus, ekonomiskus un ekoloģiskus inženiertehniskos risinājumus. 

Apkure un dzesēšana ir veidota no zemes siltumsūkņiem, ēkas ventilācijas sistēma izveidota ar gaisa kvalitātes kontroli un gaisa siltuma rekuperāciju, stiklotās konstrukcijas radītas ar īpaši augstu siltuma pretestību.

Būvdarbu plānošanas un organizēšanas instruments – BIM. Ēkas arhitektonisko veidolu un inženiertehniskos risinājumus projektētāja SIA 5. iela. 

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros
Aglonas iela, 2 stāvi, 4 istabas, 133.00m2
3000.00 EUR 22.56 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 2. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
208588.00 EUR 2687.99 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu