+371 67114284

Norvēģijas Banka pirmā no Eiropas valstīm paaugstina likmi

www.db.lv
Norvēģijas Banka pirmā no Eiropas valstīm paaugstina likmi
Žanete Hāka
[email protected]
28.10.2009

Kā jau tirgus dalībnieki gaidīja, Norvēģijas centrālā banka šodien paaugstināja bāzes likmi, kļūstot par pirmo centrālo banku Eiropā, kas kopš krīzes beigām cēlusi likmi.
Kā liecina paziņojums Norvēģijas Bankas mājaslapā, likme pacelta par 0.25 procentpunktiem līdz 1.5 %.

Centrālā banka signalizējusi arī par tālākiem likmes pieaugumiem. «Likmei jābūt intervālā no 1.25 % līdz 2.25 % periodā līdz nākamajam Monetārās politikas pārskatam 2010. gada 24. martā,» norādīts bankas paziņojumā.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/10/28/Norvegijas_Banka_pirma_no

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 2. stāvs, 3 istabas, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu