Par trīs miljoniem eiro tapusī Āfrikas savanna Rīgas zoodārzā

Par trīs miljoniem eiro tapusī Āfrikas savanna Rīgas zoodārzā
Pēc mēneša Rīgas zoodārzā apmeklētājiem būs pieejama jaunā ekspozīcija «Āfrikas savanna» - to paredz ceturtdien parakstītais dokuments par jaunā kompleksa nodošanu valdījumā zoodārzam.
Trīs ēku un aploku kompleksu 1,7 hektāru lielā teritorijā pēc Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pasūtījuma projektēja pilnsabiedrība «Re-Arta» un būvniecības darbus veica pilnsabiedrība «BBA un Tilts».
Iepriekš jau vēstīts, ka »Āfrikas savannas» būvniecība tika sākta 2017.gada jūlija beigās un tā kopējās izmaksas ir trīs miljoni eiro, no kuriem vairāk nekā 2,5 miljonus eiro finansējusi pašvaldība, savukārt 400 000 eiro piešķirti no valsts budžeta.
Dižantilopes un antilopes impalas tikko pārcēlušās uz jauno mītni un pamazām sāk aprast ar jaunajiem apstākļiem. Savukārt pasaulē mazākās antilopes dikdiki jaunajā ekspozīcijā apskatāmas jau pāris nedēļas.
«Āfrikas savannas» kompleksu apmeklētājiem paredzēts atvērt 17. oktobrī, bet līdz tam laikam plānots atvest vēl divas dižantilopes un atraktīvākos «Āfrikas savannas» iemītniekus – piecus geladas pērtiķus. Savukārt zebru pārcelšanās uz jaunajām mājām notiks septembra beigās.
Visus dzīvniekus - zebras, antilopes un žirafes - vienkopus lielajā «Āfrikas savannas» aplokā varēs vērot tikai pavasarī, kad dzīvnieki būs saraduši viens ar otru un būs piemēroti laika apstākļi.
Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/zinas/foto-par-tris-miljoniem-eiro-tapusi-afrikas-savanna-rigas-zoodarza-491253
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Tallinas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 70.00m2
440.00 EUR 6.29 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu