+371 67114284

Pašvaldības apsaimniekotājs atsakās no overdrafta siltuma parādu dzēšanai


Pašvaldības apsaimniekotājs atsakās no overdrafta siltuma parādu dzēšanai
Ingrīda Drazdovska

Reorganizēto 15 Rīgas namu pārvalžu finanšu plūsmas konsolidācija ir ļāvusi pašvaldības uzņēmumam SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) atteikties no overdrafta.

Tas aptuveni 3 miljonu latu apmērā bija paredzēts, lai segtu ar apkuri saistītos parādus.

Konsolidētie līdzekļi nosedza esošo ovedraftu, tādēļ tas vairāk nav nepieciešams, saka RNP valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe. Tādējādi jaunā kompānija darbošoties vienlīdzīgos konkurences apstākļos, kas ļaus izvairīties no pārmetumiem, ka pašvaldības uzņēmumam ir priekšrocības citu tirgus dalībnieku priekšā, apgalvo valdes priekšsēdētājs.

Db.lv jau ziņoja, ka pērn pabeigta 15 Rīgas namu pārvalžu apvienošana, izveidojot kapitāsabiedrību Rīgas namu pārvaldnieks. Tā oficiāli reģistrēta pagājušā gada 29. decembrī.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/329-buve-ipasums/341-nekustamais-ipasums/234303-pasvaldibas-apsaimniekotajs-atsakas-no-overdrafta-siltuma-paradu-dzesanai
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Baložu iela, 3. stāvs, 5 istabas, 117.00m2
335000.00 EUR 2863.25 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu