+371 67114284

Plāno atsākt kreditēšanu

Plāno atsākt kreditēšanu

Ieva Mārtiņa
Rietumu banka plāno atsākt kreditēšanu Latvijā un atklāj plānus - investēt uzņēmumos, kļūstot par to līdzīpašniekiem, pirmdien vēsta laikraksts Dienas bizness.
Par to intervijā DB pastāstīja Rietumu bankas pērn novembrī jaunieceltais valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pankovs, kurš bankā kopumā strādā jau kopš 1996. gada. Viņš bilst, ka vadības maiņa nav vērtējama kā revolūcija, bet evolūcija un, tā kā bankā pavadīti 15 gadi,viņš ir lietas kursā faktiski par visu, kas bankā šajos gados ir noticis.

«2010. gadā kredītportfelis nozarē samazinājies. Saskaņā ar statistiku aizgājis miljards latu, kas ir daudz Latvijas ekonomikai. Tātad niša atbrīvojusies un atkal var izskatīt kreditēšanas iespējas. Pozitīvi ir tas, ka biznesa vidē pilnībā mainījusies izpratne par situāciju. Nosacījumi darbībai biznesā atrodas jaunā līmenī, visos segmentos ilūzijas ir izgaisušas un jebkurš projekts balstīts, raugoties reāli uz esošo situāciju un plānojot mērenu pieaugumu,» stāsta Pankovs.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/sodien-laikraksta/darbiba-arpus-latvijas-robezam-atmaksajas-236808