+371 67114284

Preses Nama Kvartāls enkurnomnieks būs Deloitte Latvia

Preses Nama Kvartāls enkurnomnieks būs Deloitte Latvia
Par "Preses Nama Kvartāla" biroju centra enkurnomnieku kļuvis viens no Latvijas vadošajiem auditoru, juridisko un finanšu konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem “Deloitte Latvia”.
“Deloitte Latvia” ofisa telpas tiks iekārtotas biznesa centrā 10. stāvā ar panorāmas skatu uz Daugavu un vecpilsētu. Pie biroja telpu funkcionālā plānojuma izstrādes tika piesaistīts vadošais arhitektu birojs “Arhis Arhitekti”.
Ofisa telpas būs aprīkotas ar modernākajām viedajām tehnoloģijām, kas pēc augstākajiem biroja standartiem regulēs optimālu mikroklimatu visa gada garumā un nodrošinās gandrīz nulles enerģijas patēriņu. “Deloitte Latvia” darbiniekiem būs pieejams trīs līmeņu virszemes stāvlaukums un noliktavas telpas.
“Nomas līguma parakstīšana ar “Deloitte Latvia” ir nozīmīgs atskaites punkts projekta realizācijā. Esam priecīgi, ka savas jaunās biroja telpas mūsu projektā izvēlas uz atbildīgu un ilgtermiņa darbību orientēts uzņēmums, kurš novērtē, cik būtiski ir nodrošināt cilvēku labsajūtu mūsdienīgā darba vidē. Biroju ēka tiek realizēta saskaņā ar ilgtspējīgas būvniecības principiem un gandrīz nulles enerģijas prasībām, atbilstot arī starptautiskā BREEAM sertifikāta “Excellent” standartiem, kas apliecina tās augsto kvalitāti, energoefektivitāti, ilgtspēju un nodrošinās komfortablu, veselībai draudzīgu vidi mūsu biroju nomniekiem,” stāsta Irēna Viļuma, projekta “Preses Nama Kvartāls” attīstības direktore.
“Esam gandarīti par parakstīto ofisa telpu nomas līgumu topošajā “Preses Nama Kvartālā”. Mūs uzrunāja attīstītāja nopietnā pieeja ilgtspējas jautājumos, kā arī plānotie risinājumi mūsdienīgas un iedvesmojošas darba vides nodrošināšanai. Turklāt topošais biznesa centrs atrodas stratēģiski nozīmīgā Rīgas pilsētas daļā, kur saredzam apkaimes attīstības perspektīvas arī tālākā nākotnē. Nevaram vien sagaidīt, kad varēsim pārcelties uz savām jaunajām “mājām”,” dalās Kristīne Jarve, Deloitte vadošā partnere Baltijas valstīs.
“Preses Nama Kvartāla” attīstības pirmajā kārtā top 11 stāvu augsts A klases biznesa centrs 26 000 m2 platībā, un tajā kopumā darba vietas paredzētas aptuveni 2 600 darbiniekiem. Biznesa centrs savienots ar plašu multifunkcionālu centru 40 000 m2 platībā, kurā būs apvienoti mazumtirdzniecības, sporta un medicīnas pakalpojumi, ēdināšanas zonas, un trīs līmeņu virszemes stāvlaukums.
Stāvlaukumā kopumā būs pieejamas 1000 autostāvvietas, elektroauto uzlādes stacijas un 300 apsargājamas riteņu novietnes. Uz multifunkcionālā centra 5.stāva jumta terases būs Baltijā vienīgais futbola laukums, kuram blakus paredzēta apzaļumota terase ar kafejnīcu.
Pirmās kārtas attīstības vīzijas autors ir arhitektu birojs “Arhis Arhitekti” sadarbībā ar “Arrow Architects” no Dānijas. Projekta “Preses Nama Kvartāla” pirmās kārtas būvniecībā kopumā plānots ieguldīt vairāk nekā 100 miljonus eiro.
Celtniecība uzsākta 2021. gada martā, un tiek plānots, ka pirmās kārtas realizācija noslēgsies 2024. gadā sākumā.
Deloitte ir starptautisks konsultāciju uzņēmums, kas sniedz audita, nodokļu, finanšu, juridiskās un IT konsultācijas. Šobrīd Deloitte Rīgas birojā strādā aptuveni 150 darbinieku, tostarp arī speciālisti no citām valstīm – Ukrainas, Lielbritānijas, Indijas, Pakistānas, Turcijas un Filipīnām.
"Lords LB Special Fund V" pārvalda Lietuvas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldības sabiedrība "Lords LB Asset Management", kas kopš 2008. gada sniedz pakalpojumus gan institucionālajiem, gan privātajiem investoriem. Uzņēmums pašlaik pārvalda 16 fondus: 12 nekustamā īpašuma fondus, vienu privātā kapitāla fondu, vienu enerģētikas un infrastruktūras fondu un divas investīciju kompānijas.
"Lords LB Asset Management" kopējo pārvaldīto aktīvu vērtība 2022. gada jūnija beigās bija 802 miljoni eiro. Uzņēmums ir pārstāvēts Latvijā ar vairākiem nekustamā īpašuma attīstīšanas un apsaimniekošanas fondiem.
Raksta pilno versiju var aaplūkot: https://www.db.lv/zinas/preses-nama-kvartals-enkurnomnieks-bus-deloitte-latvia-509832

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 2. stāvs, 4 istabas, 106.60m2
1100.00 EUR 10.32 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Imantā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Imantā
Auru iela, 4. stāvs, 1 istabas, 27.00m2
42000.00 EUR 1555.56 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Purvciemā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Purvciemā
Dzelzavas iela, 9. stāvs, 2 istabas, 50.10m2
56000.00 EUR 1117.76 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu