+371 67114284

Rīgas ielu uzturēšanas darbu veikšanai nepieciešami vismaz 45 miljoni eiro

Rīgas ielu uzturēšanas darbu veikšanai nepieciešami vismaz 45 miljoni eiro
Lai Rīgas ielas uzturētu samērā labā stāvoklī, rutīnas darbu veikšanai ir nepieciešami vismaz 45 miljoni eiro gadā, piektdien intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" teica Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
Runājot par finansējumu, lai Rīgas ielas un tiltus uzturētu kārtībā, Ķirsis norādīja, ka, neskaitot finansējumu lielajiem projektiem, rutīnas darbu veikšanai nepieciešami vismaz 45 miljoni eiro.
"45 miljoni eiro būtu tā robeža, kad ielu sabrukšana notiek lēnāk, nekā atjaunošana," skaidroja Ķirsis un piebilda, ka "mans mērķis ir šo robežu sasniegt".
Vienlaikus Rīgas mērs norādīja, ka, viņaprāt, šī robeža, kad ielas tiek "atjaunotas ātrāk, nekā tās sabrūk", nekad vēl neesot bijusi "noķerta".
Viņš pieļāva, ka aptuveni 45 miljonu eiro finansējums šādu darbu veikšanai varētu tikt sasniegts nākamgad.
Augustā vairāki Rīgas domes deputāti pauda bažas par atsevišķu ceļu remontu pabeigšanu līdz rudenim.
Deputātiem bija bažas par viena no uzņēmumiem, kas iesaistīti Rīgas ielu uzturēšanā un remontēšanā, - AS "Ceļu pārvalde" - tiesiskās aizsardzības procesu. Atsevišķiem deputātiem bija jautājumi par to, vai attiecīgais uzņēmums spēs izpildīt savas saistības.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/rigas-ielu-uzturesanas-darbu-veiksanai-nepieciesami-vismaz-45-miljoni-eiro-513131

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties