+371 67114284

SEB gatavojas palielināt kapitālu filiālēm Baltijas valstīs

www.db.lv
SEB gatavojas palielināt kapitālu filiālēm Baltijas valstīs
Ritvars Bīders
[email protected]
30.09.2009


Šī gada pirmajā pusgadā pieaugot «slikto kredītu» apjomam, Zviedrijas banku grupa SEB plāno ieguldīt papildus līdzekļus SEB filiālēs Latvijā un Lietuvā, ziņo Reuters.
SEB pārstāve Viveka Hirdmane Rirberga norāda, ka finanšu krīzes iespaidā šī gada pirmajā pusgadā SEB zaudējumi no «sliktajiem kredītiem» kopumā sasnieguši 5.95 miljardus Zviedrijas kronu. No tiem 4.3 miljardi kronu zaudējumi bijuši no SEB darbības Baltijas valstīm. «Tāpēc mēs nodrošinām papildu kapitālu,» skaidro SEB pārstāve.

Viņa atteicās sniegt komentārus par to, cik lieli līdzekļi tiks ieguldīti SEB filiāļu kapitālā Baltijas valstīs, taču norādīja, ka oficiāls bankas paziņojums par kapitāla palielināšanu varētu būt gaidāms 19. vai 20. oktobrī.
SEB bankas filiāles Lietuvā pārstāvji norādīja, ka oktobrī sasauks ārkārtas sēdi, kurā lems par kapitāla palielināšanu, iegūstot līdzekļus no bankas akcionāriem. Jāpiemin, ka SEB grupas kontrolē ir 99.7% no bankas struktūrvienības Lietuvā.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/09/30/SEB_gatavojas_palielinat

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 3. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu