+371 67114284

Siguldā par 3 miljoniem eiro pārbūvēts pārvads pār dzelzceļu

Siguldā par 3 miljoniem eiro pārbūvēts pārvads pār dzelzceļu
Siguldā uz Vidzemes šosejas (A2) pārbūvēts pārvads pār dzelzceļu, tostarp izbūvēta gājēju un velobraucēju infrastruktūra ar apgaismojumu, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
Iepriekšējais pārvads, kas bija būvēts 1964.gadā, tika nojaukts, savukārt jaunajam pārvadam izbūvēti dzelzsbetona pāļu pamati, krasta balstu uzkalas, starpbalstu konstrukcija un monolīta spriegota dzelzsbetona laiduma konstrukcija. Kopējais laiduma plātnes garums 67,6 metri.
Pārvada brauktuve ir 9,9 metrus plata ar divām 3,5 metrus platām braukšanas joslām.
Pārvads, kā arī tā ziemeļu pusē izbūvētā infrastruktūra gājējiem un velobraucējiem ir aprīkota ar drošības barjerām un margām.
Kompānijā norāda, ka gājēju pārvietošanās pa veco pārvadu bija aizliegta, jo pārvada platums nebija atbilstošs drošai gājēju kustībai. Tagad uz pārvada un aiz tā gājēju un velobraucēju infrastruktūra ir izbūvēta 900 metru garumā un 3,2 metru platumā un ar asfaltbetona segumu. Jaunā infrastruktūra savieno jau esošo risinājumu gājējiem un velobraucējiem Noliktavu ielā un Mazās Saules ielā.
Pārvada pārbūves darbus sāka 2021.gada beigās, tos veica SIA "Viadukts" par līgumcenu 3,094 miljoni eiro no valsts budžeta līdzekļiem.
Pārbūves projekta autors ir AS "Ceļuprojekts", būvuzraudzību nodrošināja SIA "Firma L4".
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/foto-sigulda-par-3-miljoniem-eiro-parbuvets-parvads-par-dzelzcelu-511810

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties