+371 67114284

Siltuma cena Rīgā turpinās sarukt

Siltuma cena Rīgā turpinās sarukt

Baiba Zālīte, speciāli db.lv, 2015. gada 10. februāris

Kopš apkures sezonas sākuma oktobrī, siltuma cena samazinājusies par 4,7%, bet februārī, salīdzinot ar janvāri - par 1,6%, informē AS Rīgas siltums.

No šī gada 1.februāra siltuma cena būs 55,55 eiro par megavatstundu (Eur/MWh) bez PVN. Savukārt saistībā ar AS Latvijas Gāze prognozēto dabasgāzes tirdzniecības cenas samazinājumu martā un aprīlī, sagaidāms, ka siltuma cena turpinās sarukt un būs 53,68 Eur/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs februārī Rīgā ir zemākais Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 12% mazāks nekā Viļņā un par 11% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2013. gada lēmumam Par AS Rīgas siltums siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem, siltumenerģijas cena var gan samazināties, gan palielināties, mainoties dabasgāzes tirdzniecības cenai.

AS Rīgas siltums ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.


City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 2. stāvs, 3 istabas, 95.00m2
1600.00 EUR 16.84 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu