+371 67114284

Skrundas militārās pilsētiņas pircējs sola atklāt savus plānus

www.db.lv
Skrundas militārās pilsētiņas pircējs sola atklāt savus plānus
Vēsma Lēvalde
27.08.2010

SIA Iniciatīva Europa, kas izsolē iegādājās bijušo Skrundas militāro pilsētiņu, sola septembra beigās informēt sabiedrību par iegādātā objekta attīstības plāniem.

Krievijas kapitāla SIA Iniciatīva Europa, tiekoties ar Skrundas novada pašvaldību, solījusi rīkot septembrī preses konferenci Skrundā, lai informētu par iemesliem, kāpēc iegādājušies bijušo militāro pilsētiņu, kā arī pastāstītu par attīstības plāniem, Db.lv pastāstīja Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga. Līdz tam pircēji neko par saviem plāniem nestāsta, apgalvoja N. Kleinberga.

Db.lv jau rakstīja, ka izsoles uzvarētājs SIA Iniciatīva Europa kā pirkuma maksu šobrīd ir samaksājis 48 tūkst. Ls, bet pārējo summu tam jāsamaksā 10 gadu laikā. Nosolītā objekta cena ir 170 tūkst Ls. Papildus nosolītajai summai Iniciatīva Europa ir nomaksājis 53,3 tūkst Ls, kas atbilst PA izdevumiem par objekta uzturēšanu no pārņemšanas brīža līdz šā gada aprīlim. Tie vēl tiks precizēti, ņemot vērā pēdējos PA saņemtos rēķinus. Jāatgādina, ka šā gada 9.jūlijā PA ar Iniciatīva Europa noslēdza pirkuma līgumu un tika parakstīts objekta nodošanas – pieņemšanas akts.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/329-buve-ipasums/341-nekustamais-ipasums/227868-skrundas-militaras-pilsetinas-pircejs-sola-atklat-savus-planus

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Valdemāra iela, 1. stāvs, 3 istabas, 90.00m2
1700.00 EUR 18.89 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu