+371 67114284

Tapeks piesaka maksātnespēju RBSSKALS Būvsabiedrībai

www.db.lv
Tapeks piesaka maksātnespēju RBSSKALS Būvsabiedrībai
Katrīna Iļjinska
[email protected]
10.11.2009

RBSSKALS grupas uzņēmumam SIA RBSSKALS Būvsabiedrība pieteikta maksātnespēja, liecina Maksātnespējas administrācijas dati.

Maksātnespēju pieteicis maksātnespējīgais SIA Tapeks.

Šodien Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā paredzēts lemt par procesa ierosināšanu un maksātnespējas administratora iecelšanu. Administratora kandidāts ir zvērināts advokāts Ēriks Spurelis.
Paredzēts, ka tiesa notiks šodien 14:00, taču Db rīcībā esošā informācija liecina, ka abas puses mēģina vienoties vēl pirms tiesas.

Jau ziņots, ka šī gada martā būvmateriālu tirgotājs SIA Tapeks atzīts par maksātnespējīgu un kopš tā laika šī uzņēmuma maksātnespējas administrators piesaka maksātnespēju visiem Tapeks parādniekiem, tādējādi maksātnespējas procesu izmantojot kā parādu piedzīšanas mehānismu. Lielākoties uzņēmumi, kuriem Tapeks piesaka maksātnespēju ir bez maksātnespējas pazīmēm, un lietas netiek uzsāktas.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/11/10/Tapeks_piesaka_maksatnesp
City Real Estate iesaka
Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
3000.00 EUR 13.04 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu