Twino dibinātājs nekustamajā īpašumā plāno ieguldīt līdz 26 miljoniem eiro

Twino dibinātājs nekustamajā īpašumā plāno ieguldīt līdz 26 miljoniem eiro
Finanšu tehnoloģiju uzņēmuma TWINO Grupas dibinātājs Armands Broks investējis vairākos vērienīgos nekustamā īpašuma objektos Rīgā, ar mērķi attīstīt augstas kvalitātes mūsdienīgus nekustamā īpašuma projektus mājokļu segmentā.
Kopumā pirmo trīs nekustamā īpašuma objektu attīstībā Rīgā (Kuģu iela, Dainas iela un Valguma iela) plānots ieguldīt līdz pat 26 miljoniem eiro, izveidojot 270 mūsdienīgas sabiedrības prasībām atbilstošus augstas kvalitātes dzīvokļus. Šis ir pirmais investīciju posms, kam jau drīzumā sekos nākamie nekustamā īpašuma iegādes darījumi un attīstības projekti.
Tostarp augustā A.Brokam piederošais uzņēmums izsolē par 2,08 miljoniem eiro iegādājies nekustamā īpašuma objektu Rīgā, Kuģu ielā 13, kas atrodas ekskluzīvā vietā netālu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas. Četrstāvu ēka, kurai ir arī divi pazemes stāvi, ir būvēta 1910. gadā un sastāv no būves ar kopējo platību 3641,90 m2 un zemesgabala ar platību 0,1189 ha. Minētajā īpašumā plānots ieguldīt investīcijas 5 līdz 6 miljoni eiro apjomā, gada laikā kopš būvniecības darbu uzsākšanas, atjaunojot 48 (1-4 istabu) dzīvokļus un 7 biroja telpas. Paralēli iecerēta arī daudzdzīvokļu ēku būvniecība Rīgā, Dainas ielā, kā arī Valguma ielā.
«Uzskatu, ka šis ir īstais brīdis, lai veiksmīgi pieteiktu sevi nekustamo īpašumu attīstības jomā, jo tirgū valda pieprasījums pēc mūsdienīgām dzīvojamām platībām jaunu projektu segmentā, vienlaikus eksistējot samērā ierobežotam piedāvājumam. Tāpat ir novērojams iedzīvotāju maksātspējas pieaugums, kā arī sagaidāms, ka tirgū drīzumā arvien biežāk sāks atbrīvoties būvniecības kapacitāte, kas saistīta ar Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu samazināšanos, tādējādi paverot labu biznesa potenciālu», atzīst A.Broks, kurš savulaik jau veiksmīgi attīstījis vairākus vērienīgus nekustamā īpašuma attīstības projektus, gan dzīvojamo platību, gan rūpniecisko platību jomās. Šobrīd tirgū varam novērot arī pastiprinātu interesi no Igaunijas un Lietuvas vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem, kas ir vēl viens signāls par labu tirgus izaugsmes potenciālam, tirgus tendences skaidro A.Broks.
Nekustamā īpašuma attīstības biznesā A.Broks startē kopā ar vienu no nekustamā īpašuma nozares ekspertiem Edgaru Ivanovu, kuram ir ilggadēja pieredze ne tikai nekustamo īpašumu investīciju pārvaldības jomā, bet arī nekustamo īpašumu attīstības jomā , kā arī nekustamā īpašuma finansēšanas jomā, tostarp pūļa finansēšanas platformas darbības attīstībā Latvijā.
«Igaunija un Lietuva šobrīd mūs būtiski apsteidz nekustamā īpašuma attīstības rādītājos, neskatoties uz to, ka ekonomika Latvijā uzrāda labu potenciālu. Sagaidu, ka tuvāko gadu laikā, pretēji skeptiķu prognozēm, Latvijā notiks strauja nekustamā īpašuma nozares attīstība, kas pamatota, gan ar augstu iedzīvotāju pirktspēju, gan aktīvu privātpersonu komercbanku un finanšu institūcijas Altum finansēšanas politiku dzīvokļu segmentā», prognozē A.Broka sadarbības partneris E.Ivanovs.
TWINO Grupas dibinātājs A.Broks atklāj, ka nekustamo īpašumu iegāde un attīstība būs tikai viens no virzieniem, kurā viņš tuvākajā laikā plāno startēt kopā ar sadarbības partneri E.Ivanovu. Plašāk par pārējiem biznesa virzieniem plānots informēt tuvākajā laikā.
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/twino-dibinatajs-nekustamaja-ipasuma-plano-ieguldit-lidz-26-miljoniem-eiro-490811
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 3. stāvs, 2 istabas, 54.00m2
500.00 EUR 9.26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu