+371 67114284

Ziedoņdārza mājas

Ziedoņdārza mājas ir pilsētas centram atbilstošs projekts, kas iekļausies apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību.

Teritorija

Jaunbūvējamā ēkas atradīsies iežogotā un apsargātā 5835 m² plašā teritorijā, kas no divām pusēm robežojas ar Ziedoņdārzu.

Apzaļumots iekšpagalms ar dekoratīvo baseinu paredzēts ēku iedzīvotāju atpūtai. Teritorijā ierīkoti celiņi un laukumi ar bruģa segumu, zāl…

lasīt vairāk

Ziedoņdārza mājas ir pilsētas centram atbilstošs projekts, kas iekļausies apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību.

Teritorija

Jaunbūvējamā ēkas atradīsies iežogotā un apsargātā 5835 m² plašā teritorijā, kas no divām pusēm robežojas ar Ziedoņdārzu.

Apzaļumots iekšpagalms ar dekoratīvo baseinu paredzēts ēku iedzīvotāju atpūtai. Teritorijā ierīkoti celiņi un laukumi ar bruģa segumu, zālājiem, kā arī koku, krūmu un ziemciešu stādījumiem, tā panākot apbūvētās teritorijas organisku iekļaušanos Ziedoņdārza parka vidē. To akcentē arī koku un krūmu stādījumi uz jumta terasēm.

Nepiederošu personu iekļūšana pagalmā novērsta, lietojot kodu atslēgas un piekļuves kartes. Arī automašīnu iebraukšana pagalmā nav paredzēta.

Arhitektūra

Ēku kompleksu „Ziedoņdārza mājas” veido trīs ēkas, kuru stāvu skaits ir mainīgs no 2 līdz 6 stāviem. Ēkās pie A.Čaka ielas pirmajos divos stāvos būs telpas birojiem, kā arī tirdzniecībai un sadzīves pakalpojumu sniegšanai ar ieeju no ielas puses.

105 dzīvokļi būs ēkās Nr. 1 un Nr. 3. Iekļūšana ēku dzīvokļu zonās – no pagalma sešām kāpņutelpām, katrā kāpņu telpā lifts.

Dzīvokļi ar vienu, divām un trīs guļamistabām. Dzīvojamā istabā ierīkota virtuves zona.

Dzīvokļu platība no 44 līdz 142 m² (platība bez terasēm un lodžijām). Katram dzīvoklim paredzēta iestiklota vai atklāta lodžija, augšstāvos – jumta terase.

Zem ēkām un pagalma izvietota autostāvvieta 138 automašīnām.

Ēku konstrukcija

Ēkas izbūvētas ar nesošo karkasu no monolītā dzelzsbetona ar mūrētām ārējām un dzīvokļus atdalošajām sienām, dzīvokļu iekšējās starpsienas no ģipškartona. Logu stiklojums visā stāva augstumā, stikla paketes stiprinātas kombinētajos alumīnija – koka profilos ar koka virsmu telpas pusē.

Apkure paredzēta no pilsētas siltumapgādes tīkla. Paredzēti ēku kopējie siltuma patēriņa skaitītāji un kontrolskaitītāji dzīvokļos, radiatori aprīkoti ar termoregulatoriem. Vannas istabā ierīkota elektriskā grīdu apsilde.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgtas pilsētas tīkliem. Katram dzīvoklim ūdens un elektrības skaitītājs. Uzstādītas augstas kvalitātes vannas, klozetpodi, izlietnes un ūdens jaucējkrāni. Vannas istabu, tualešu un virtuves zonu vēdināšanai ierīkota gaisa nosūces sistēma. Elektroapgādes sistēma izbūvēta līdz patēriņa ierīču pieslēguma vietām. Slēdži un kontaktligzdas uzstādīti.

Koplietošanas telpās apgaismojuma ieslēgšana ar kustību sensoriem. Izbūvētas normatīvos paredzētās ugunsdrošības sistēmas. Pie ēku ieejām ierīkotas sarunu iekārtas ar dzīvokļiem. Kāpņu telpu ieejas durvis aprīkotas ar kodu atslēgām vai piekļuves karšu nolasītājiem. Teritorijas un ēku ieejas durvju uzraudzībai ierīkota videonovērošanas sistēma.

Skaņas izolācija

Īpaša uzmanība pievērsta dzīvokļu skaņas izolācijas risinājumiem – pārsegumos un dzīvokļus atdalošajās sienās iebūvējot skaņas izolācijas materiālu starpkārtas.

Apdare

Dzīvokļi tiks izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot kvalitatīvus apdares materiālus. Pērkot dzīvokli būvniecības laikā, tā īpašniekam būs iespēja izvēlēties kādu no vairākiem piedāvātajiem apdares variantiem.

Sienas un griesti krāsoti ar ūdens emulsijas krāsu. Vannas istabās un tualetēs sienas flīzētas visā sienu augstumā.

Dzīvojamās telpās grīdas ieklātas ar ozolkoka parketu. Vannas istabās, tualetēs un virtuves zonā – flīžu segums.

Lodžijās grīdas flīzētas un ieklāts koka režģa segums, terases noklātas ar betona plāksnītēm, virs kurām ierīkots koka režģa iesegums.

Dzīvokļu ieejas durvis no koka ar iestrādātām metāla plāksnēm, iekšdurvis – koka, finierētas. Dzīvokļi ir ar vienu, divām un trīs guļamistabām. Dzīvojamā istabā ierīkota virtuves zona. Katram dzīvoklim paredzēta iestiklota vai atklāta lodžija, augšstāvos – jumta terase. TV, internets un telefons – katrā dzīvoklī.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu