+371 67114284

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Mellužos
Kanālu iela, 77.80m2, 155000.00 EUR

pdf

Apraksts
Projekts - Kanālu 9, zeme īpašumā, jaunceltne, labiekārtota apzaļumota teritorija, labiekārtots apzaļumots pagalms, slēgts pagalms, teritorijas iebrauktuves vārti aprīkoti ar automatizētu atvēršanās un aizvēršanās sistēmu, pazemes autostāvvieta, objektu apsargā fiziskā apsardze, ir lifts, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, lodžija, logi vērsti uz pagalma pusi, plašs skats no loga, viena istaba izolēta, studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, garderobe, augstie griesti, centrālā apkure, apkures skaitītāji, individuāla apkures sistēmas uzskaite, pilnā apdare, alumīnija stikla pakešu logi, izlīmētas tapetes, krāsotas sienas, jauna santehnika, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, vanna, tualete, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, dīvāns, gulta , virtuves galds, krēsli, televizors, ledusskapis, elektriskā plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, diennakts videonovērošana, diennakts apsardze, slēgta kāpņu telpa, pārdod ar visu bildēs redzamo aprīkojumu, atbrīvots, līdz jūrai, reģistrēts zemesgrāmatā, CITY REAL ESTATE ID - 494122
ID 494122
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Jaunceltne
Rajons Jūrmala
Reģions Melluži
Iela Kanālu iela
Platība 77.80 m2
Stāvs 2 no 3
Istabas 2
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 155000.00 EUR 1992.29 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu