+371 67114284

Pārdod zemi Rīgā, Ziepniekkalnā
Kaplavas iela, 3598m2, 325000.00 EUR

pdf

Apraksts
Atļauts būvēt ražošanas telpas, apstiprināts skiču projekts, atļauts būvēt tirdzniecības pakalpojumu objektu, ir būvatļauja, zeme robežojas ar ielu, zeme robežojas ar grants seguma ceļu, blakus dzelzceļš, ir elektrība, ir gāze, pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdens, nav apgrūtinājumu, reģistrēts zemesgrāmatā, CITY REAL ESTATE ID - 512851
ID 512851
Objekta tips Zeme
Objekta sub-tips Apbūves gabals
Rajons Rīga
Reģions Ziepniekkalns
Iela Kaplavas iela
Zemes platība 3598 m2
Skatīts šodien ...
Cena 325000.00 EUR 90.33 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu