+371 67114284

Centrus

Centrus - augstas kvalitātes dzīvojamā telpa pašā Rīgas centrā.

Centrus piedāvā augstvērtīgu un privātu dzīves vidi, kas ļauj izmantot galvaspilsētas centra priekšrocības, baudot savas privātās dzīves ērtības personīgos apartamentos.

Pilsētas centrs ir katras pilsētas galvenā daļa – arī Rīgā tā ir vēsturiska vieta, kurā jau kopš pašiem pilsētas pirmsākumiem pulcējas cilvēki. Tā ir vieta, kurā saplūst un koncentrējas iedzīvotāju daudzos gadsimtos iegūtās zināšanas, kurā tiek īstenota vai…

lasīt vairāk

Centrus - augstas kvalitātes dzīvojamā telpa pašā Rīgas centrā.

Centrus piedāvā augstvērtīgu un privātu dzīves vidi, kas ļauj izmantot galvaspilsētas centra priekšrocības, baudot savas privātās dzīves ērtības personīgos apartamentos.

Pilsētas centrs ir katras pilsētas galvenā daļa – arī Rīgā tā ir vēsturiska vieta, kurā jau kopš pašiem pilsētas pirmsākumiem pulcējas cilvēki. Tā ir vieta, kurā saplūst un koncentrējas iedzīvotāju daudzos gadsimtos iegūtās zināšanas, kurā tiek īstenota vairāku pilsētas vēsturē talantīgāko meistaru arhitektūras un vides ainavu pieredze, kurā dzīvo iedzīvotāju piepildītie sapņi un īstenotās cerības.

Tā ir vieta, kur mājo patiesi neatņemama vērtība – atšķirīgu paaudžu atmiņas. Daudzas, dažādas, krāšņas. Tā ir vieta, kur neatkarīgi no diennakts laika kūsā dzīve.

Centrā dzīvo ērtības mīlošie, savu laiku cienošie, dinamiskie, enerģiskie, modernie, vitālie un dzīvespriecīgie. Pilsētas centrs vienmēr pārsteidz ar dažādību un krāsām, spožumu un iespēju bagātību.

21. gs. sākumā Rīgas centrs ir kļuvis par vēl vienu unikālu, jaunu mūsdienu sapņa piepildījumu – jaunradītu dzīves vidi ērtības, privātumu un drošību cienošajiem iedzīvotājiem pašā lielpilsētas sirdī. Tas ir Centrus kvartāls.

Šeit tiek veidota no apkārtējiem pilnībā norobežota un reizē individuālām interesēm pielāgota dzīves telpa, kas ļauj izmantot galvaspilsētas centra priekšrocības un vienlaikus izbaudīt savas privātās dzīves ērtības personīgos apartamentos.

Centrus ir pilsēta pilsētā, kas nodrošina komfortablu dzīves telpu, augstvērtīgu vietu uzņēmējdarbībai un īpašu vietu atpūtai.

Centrus autore Zane Kalinka ir starptautiski atzīta Latvijas arhitekte, kuras darbus raksturo lieliska vietas, apkārtnes un dzīvesstila izjūta, cieņa pret iedzīvotāju komfortu un vides estētiku, atklāta un tīra telpa, ko īpašu dara rūpīgi izvēlētās detaļas. Atbilstoši arhitektes iecerei Centrus dzīvojamās ēkas un vide respektēs Rīgas centra dinamisko dzīvi, vienlaikus piedāvājot Centrus iemītniekiem īstu privātumu.

Vidi papildinās un bagātinās centra dzīvojamām ēkām mazāk raksturīgās detaļas – īpaši izveidots un bagātīgi apzaļumots iekšpagalms, kas padarīs vidi dabiskāku un mājīgāku, namu plašās terases un balkoni. Plaši stiklojumi akcentēs ēku iedzīvotāju saikni ar ārējo vidi. Dzīvojamo ēku iedzīvotājiem tiks nodrošināta mijiedarbība ar Centrus kvartāla publisko daļu, vienlaikus saglabājot pilnīgu privātumu un noslēgtu dzīves vidi.

Ekskluzīva atrašanās vieta, augstvērtīga arhitektūra un nevainojama ēku, dzīvokļu un pieejamo pakalpojumu kvalitāte – šie ir galvenie akcenti, kas raksturo Centrus un veido dzīvi, darbu un atpūtu šeit prestižu un īpašu.

Kvartālā Centrus top divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās tiks iekārtoti 84 dzīvokļi. Ēku pirmajos stāvos paredzētas telpas veikaliem un kafejnīcām. Iegādājoties apartamentus šeit, jaunie īpašnieki iegūs komfortablu un kvaliatīvu dzīvokli galvaspilsētas centrā, saglabājot privātumu un ikdienas dzīves ērtības.

Ēku konstrukcijās un apdarē tiks izmantoti augstākās kvalitātes, mūsdienīgi un īpaši piemeklēti materiāli un jaunākās tehnoloģijas. Dzīvokļu ēku racionālais un ērtais plānojums padarīs dzīvi Rīgas centrā komfortablu un mājīgu.

Projekta izstrādātājiem ir izdevies atrisināt pilsētas centram raksturīgo autostāvvietu trūkuma problēmu. Ēku iedzīvotāju ērtībām būs pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta. Moderni lifti nogādās Jūs no autostāvvietas līdz pat Jūsu dzīvokļa ārdurvīm.

Iedzīvotāju ērtībām tiek veidota privāta, noslēgta un tikai pašu lietošanai paredzēta ārtelpa. Apzaļumotajā iekšpagalmā paredzēts vairāku veidu apgaismojums, šķeltais granīta bruģakmens divos toņos, savukārt vides un mazo formu arhitektūras elementi vēl vairāk akcentēs pievilcīgo, dažādām noskaņām bagāto un dinamisko vidi. Vecāki varēs atpūsties, kamēr bērni pavadīs laiku bērnu rotaļlaukumā.

Līdzās noslēgtajai dzīvojamajai videi Centrus kvartālā tiek veidota labiekārtota publiskā zona. Gājēju promenāde savienos Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu, šeit ritēs sava īpašā iekškvartāla dzīve ar kafejnīcām un atpūtas vietām, kā arī iepirkšanās vietām promenādes malās.

Centrus atrodas tajā Rīgas daļā, kurai pateicoties pilsēta reiz ieguva slavu un tika dēvēta par Mazo Parīzi. Kopš tiem laikiem Rīga ir mainījusies, bet aktīvā centra burvība un īpašā vide nav zudusi. Šeit satiekas un harmoniski saplūst divas pasaules – bizness un atpūta.

Jaunizveidotais projekts Centrus atrodas aktīvākajā Rīgas centra daļā, kvartālā, ko ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Barona iela un apjož vēsturiskās jūgendstila celtnes. Šeit pilnīgi drošā un augstvērtīgā vidē ir izveidota miera osta, bet jau aiz Centrus robežas Jūs sagaida vienmēr mainīgais un dinamiskais galvaspilsētas dienas ritms.

Šīs vietas uzplaukums sākās 20. gadsimta sākumā un kopš tā laika te nekad nav apstājies. Šeit sastopas saimnieciskā dzīve ar augstvērtīgas izklaides un kultūras pasauli. Konditorejas, kafejnīcas, tirgotavas, fotodarbnīcas, krogi – raksturo kvartāla saimniecisko dzīvi līdz pat pagājušā gadsimta vidum. Rīta cēlienā vietējās kafejnīcas, viesnīcas un atpūtas zonas piederēja uzņēmējiem no malu malām, pusdienas laikā inteliģence un studenti pārpludināja apkārtni ar savām sarunām un laiskām diskusijām, bet vakara stundās literāti, mākslinieki un aktieri piešķīra apkārtnei savu bohēmisko burvību.

Centrus tuvāko apkaimi ieskauj lielākā daļa no galvaspilsētas ievērojamākajām vēsturiskajām un modernākajām vietām un ēkām. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas zaļais, strūklakām un pieminekļiem bagātais Vērmanes dārzs, Latvijas Nacionālā opera, Esplanāde, Brīvības piemineklis un Vecpilsēta – unikālā Rīgas daļa, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūrmantojuma sarakstā. Centrus tuvumā esošais “klusais centrs” īpaši izceļas un lepojas ar savu jūgendstila arhitektūru.Ērts sabiedriskais transports, taksometri, velokultūra, tuvumā esošās pilsētas transporta maģistrāles nodrošina ērtu nokļūšanu uz starptautisko lidostu “Rīga”, Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju, Rīgas autoostu, Rīgas pasažieru ostu un jahtu piestātnēm. Tikai pusstundas brauciena attālumā no Rīgas ir kūrortpilsēta Jūrmala ar Rīgas jūras līča piedāvāto izcilo atpūtu, SPA kompleksiem un aktīvo vasaras koncertu un izklaides dzīvi.

Rīga tiek dēvēta par Ziemeļeiropas valstu pērli pašā Baltijas jūras krastā. Mūsdienīgā un dinamiskā pilsēta pārsteidz, aizrauj un iedvesmo ar savu kultūrvēsturisko un labi saglabājušos mantojumu, īpašo šarmu, bagātīgo kultūras un mākslas dzīvi, daudzajiem parkiem un skvēriem.

Mākslas un kultūras cienītājiem dažādas izklaides sniegs teātri, mākslas galerijas, koncertzāles un kinoteātri. Ne mazāk būtiski ir tuvējo kvartālu restorāni, kuros pārstāvētas dažādu tautu un kultūru virtuves, kas apmierinās pat izsmalcinātāko gardēžu garšas kārpiņas.

Daudzie tirdzniecības centri, bankas, valsts un pašvaldības iestādes nodrošinās visus nepieciešamos pakalpojumus vēl ērtākai ikdienai.

Projekts piedāvā plašus, augsta komforta līmeņa dzīvokļus, kas piemēroti gan dinamiskiem pilsētniekiem, gan savrupa, izteikti privāta dzīvesveida cienītājiem. Ikvienam dzīvoklim ir raksturīgs ērts, racionāls un elastīgs plānojums. Pircējiem tiek piedāvāti divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 47 līdz 118 kvadrātmetriem. 7. stāva dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja ierīkot kamīnus. Visos dzīvokļos iespējama individuālas gaisa kondicionēšanas sistēmas izbūve. Ikvienam dzīvokļa īpašniekam ir iespēja izvēlēties dzīvokli ar sev vēlamo privāto ārtelpu — nelielus balkonus vai plašas terases. Plašie ēkas fasādes stiklojumi nodrošina saikni ar ārtelpu.

Centrus dzīvojamās ēkas piedāvā izvēlēties starp trim sev tīkamākiem un piemērotākiem dzīvokļa interjera virzieniem – klasisko, mājīgo vai moderno.

Klasiskajā interjerā jeb mūsdienīgajā tā interpretācijā dominē pārbaudītas, noturīgas vērtības un atbilstoši materiāli griestu un sienu apdarē, grīdu un durvju materiālos. Klasiskas līnijas, gadu desmitos un vairākās paaudzēs pārbaudītas un iemīļotas vērtības, nevainojama kvalitāte ieskauj ikvienu šī interjera niansi.

Mājīgais jeb dabiskais stils māju sajūtu rada, pateicoties krāsu siltumam, formu īstumam, drošai un pazīstamai videi, ko ieskauj un akcentē dabiskie materiāli. Šī dabiskā vide ir pazīstama, mājīga un “silta”. Tās detaļas vienmēr ir īstas un patiesas.

Modernajā vidē dominē baltais minimālisms un elegantas formas. Hi-tech aprīkojums, maksimāla efektivitāte minimālā izpildījumā. Tīras līnijas, vieglas formas, mūsdienām atbilstoša kvalitāte, apdares slēptie risinājumi atvieglo ikdienu, nodrošinot patiesas ērtības.

Dzīvojamo ēku iemītniekiem tiks nodrošināta augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana un 24/7 ērtību serviss. Tas mājas iedzīvotājiem sniegs palīdzību ikdienišķās sadzīves gaitās, kā arī palīdzēs risināt ārkārtas situācijas.

Ikdienas serviss Jūsu ērtībām nodrošinās privātumu, kārtību, drošību un sadzīves tehnisko organizēšanu koplietošanas telpās.

Papildus ikdienas pienākumiem ērtību serviss palīdzēs risināt iedzīvotāju individuālos sadzīves un tehniskos jautājumus. Dzīvokļu uzkopšana, remonts, tehniskā palīdzība, sadzīves pakalpojumi, pasta un kurjera pakalpojumi, piegādes servisi, rezervācija un citas ikdienas nepieciešamības varēsiet uzticēt apsaimniekošanas servisam, kas atradīs vislabāko risinājumus un piedāvājumus.

Centrus būvniecību nodrošina viens no vadošajiem Latvijas būvuzņēmumiem «Skonto būve». Uzņēmums 2014. gadā ir līderis reputācijas jomā būvniecības un nekustamo īpašumu nozarē.

Centrus interjera dizaina autori ir Latvijas uzņēmums Anna Barons, kas kopš 2007. gada ir atzīts un augstvērtīgs mēbeļu un interjera zīmols. Pateicoties dizaina, ražošanas un pakalpojumu augstajai kvalitātei, AnnaBarons ir iemantojis klientu uzticību Latvijā, Zviedrijā, Krievijā, Nīderlandē, Beļģijā, Ēģiptē un citur.

Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2016. gads.

Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Dzirnavu iela 83
Platība no 74 m2 līdz 190 m2
Stāvu skaits 7
Istabas no 2 līdz 3
Pārdošanas cena no 1864 EUR / m2

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

lapa
no 1
 
ID cenas platības
ID: 515900

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Dzirnavu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 190.40m2

355000.00 EUR 1864.5 EUR / m2

Apskatīt

ID: 511221

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Dzirnavu iela, 5. stāvs, 2 istabas, 74.20m2

295000.00 EUR 3975.74 EUR / m2

Apskatīt


lapa
no 1
 
ID cenas platības